Prostě lidé jasně dávají najevo, že jim koronavirus za tyto šaškárny nestojí, že škody, které napáchalo koronavirové branné cvičení, jsou mnohem více devastující než celý koronavirus. Dnes po bitvě jsme generály a už víme - kdybychom proti koronaviru nedělali nic, napáchali bychom méně zla než tím, že jsme zkoušeli koronavirus zastavit či vymýtit. Marně však plakat na rozlitým mlékem. Nic se ale nezměnilo na tom, že rypáci chtějí dál čvachtat ve svých korýtkách, protože si z toho udělali kariéru, slávu a penězotoky. Těm samozřejmě demokracie nevoní.
Budu s vámi souhlasit, že někdy dělat méně, může být více. Ale je to hypotéza, ale velmi zajímavá. Musím se zeptat a na tu odpověď se hodně těším, jaký je pohled Jeronýma Klimeše na očkování?
(Usmívá se) Divide et impera! Rozděluj a panuj! Rozhádej celou společnost, pak si můžeš hrabat, jak chceš. To věděli staří Římané a jak vidíme, funguje to spolehlivě i dnes. Takže koronavirus se mění v nové náboženství. Dnes nechápeme, jak mohli katolíci s protestanty za třicetileté války pomalu vyhladit Evropu kvůli otázkám ala: "Pouze Písmo nebo i tradice?" Pochopí lidé v budoucnu naši magořinu: "S rouškou nebo bez roušky?" Dnes vznikají v rodinách okolo očkování ideologické války, které jsme dříve znali jen z případů ala »dcera se vrátila ze studií, přivezla si muslima a konvertovala k islámu, katoličtí rodiče z toho byli na prášky«.
pokračujte na další stranu: